Kompletów:
0
  
Cena:
0,00 zł
Ulubione produkty
Nie masz żadnych produktów w ulubionych
Banner boczny - Premium nr kat.: CH-BP
Cena jednostkowa netto:
20,00 zł

Baner boczny - Premium
Najbardziej chorzowski adres www.chorzow.pl oraz najświeższe wiadomości wysuwają nasz portal na pierwszą pozycję pod względem oglądalności, sięgającą blisko 6.000 odwiedzin dziennie. Baner na stronie głównej  w prawej kolumnie jest efektywny marketingowo i jednocześnie ekonomiczny.

Internetowy chorzowski serwis informacyjny www.chorzow.pl jest czołowym serwisem prowadzonym przez wydawnictwo NotaPress - istnieje już od 1994 roku, gromadząc w swoich zasobach kilka tysięcy stron na temat Chorzowa. Od wielu lat ukazuje się w formie dziennika, przedstawiając aktualne informacje gospodarcze, kulturalne i sportowe. Możliwość otrzymania darmowych zaproszeń Teatru Rozrywki, Multi-Kina, restauracji, MORiSu, Parku Wodnego i innych sprawia, iż strony serwisu chorzow.pl cieszą się dużą oglądalnością internautów z kraju i zagranicy.

W miesiącach, w których odbywa się duża impreza sportowa (Stadion Śląski) lub koncert znanego zespołu oglądalność sięga kilkuset tysięcy odsłon głównej strony. W tym czasie adres www.chorzow.pl jest wpisywany w przeglądarki przez wszystkie narodowości świata.


Terminy ekspozycji reklam prosimy uzgadniać bezpośrednio z działem handlowym. Rezerwację konkretnych terminów ekspozycji reklam proszę dokonywać telefonicznie bądź pisząc na adres: biuro@i-commerce.com.pl

 

  • Wymiar banera: 187 x 82 px
  • Umiejscowienie banera: na stronie głównej www.chorzow.pl
  • Cena jednostkowa: za minimum 24  godziny ekspozycji - gwarantowane min. 1000 odsłon reklamy.

Określ parametry zamówienia:

Kupuję: sztuk

Informacja o produkcie
Kliknij na wyszukiwanie zaawansowane
i przeglądaj tematycznie kalendarze!