Kompletów:
0
  
Cena:
0,00 zł
Ulubione produkty
Nie masz żadnych produktów w ulubionych
Konto ZAPROSZENIA

Konto ZAPROSZENIA - umowa na czas nieokreślony
ZAPROSZENIA przyciągają codziennie setki internautów, którzy wypełniają formularz umożliwiający darmowy wstęp na film do multikina, spektakl w teatrze czy do parku wodnego... Dzięki ZAPROSZENIOM odwiedzający stronę www.chorzów.pl zaznajamiają się z aktualnymi ofertami i promocjami każdej instytucji, która korzysta z tego systemu.


Działanie systemu można zobaczyć w lewej kolumnie na stronie www.chorzow.pl (loga instytucji, które korzystają z tego systemu).

Zasady korzystania z systemu ZAPROSZENIA.

Portal www.chorzow.pl otrzymuje co tydzień odpowiednią pulę darmowych wejściówek, które następnie są rozlosowane - w losowaniu biorą udział wyłącznie osoby, które wypełniły odpowiedni formularz zgłoszeniowy (zrzut z ekranu w załączeniu); instytucja, która przekazuje nam wejściówki ma możliwość samodzielnego (w dowolnym momencie) redagowania nagłówka i stopki strony z formularzem zgłoszeniowym – w ich treść nie ingerujemy o ile są zgodne z warunkami umowy.

Najczęściej zamieszczane informacje na tej stronie to:

  • dokładny adres i tel. do kas biletowych
  • wszelkiego typu banerki reklamowe (zobacz wymiary)
  • mapkę dojazdową w wersji elektronicznej
  • aktualny repertuar z informacją od kiedy do kiedy obowiązuje
  • aktualną pulę zaproszeń


 

Ile to kosztuje?
 

Symboliczną złotówkę! Koszt zamieszczenia logo na stronie www.chorzow.pl oraz koszt możliwości redagowania strony z formularzem pokrywają Państwa darmowe wejściówki. Z doświadczenia wiemy, że instytucje korzystające z tego systemu proponują w miarę upływu czasu coraz większą pulę zaproszeń – to nas cieszy. Głównie dlatego, że “wygrani” to chodzące reklamy – ludzie Ci długo pamiętają prezent, mają potrzebę odwdzięczenia się i wyrażają bardzo pozytywnie opinie zarówno o naszym serwisie jak i instytucji, która im to zaproszenie podarowała.


Wstecz
Informacja o produkcie
Kliknij na wyszukiwanie zaawansowane
i przeglądaj tematycznie kalendarze!