Kompletów:
0
  
Cena:
0,00 zł
Ulubione produkty
Nie masz żadnych produktów w ulubionych
Konto NEWS nr kat.: CH-KN
Cena jednostkowa netto:
100,00 zł

Konto NEWS-y w Chorzowie - roczny abonament
Aktualności (potocznie nazywane NEWSy) w Chorzowie - system umożliwia zamieszczanie artykułów na stronach portalu www.chorzow.pl. Dedykowany zarówno firmom (artykuły sponsorowane) i instytucjom (aktualności, zapowiedzi) z całej Polski, jak i osobom prywatnym (artykuły i wydarzenia).

NEWSy miasta Chorzów (aktualności w Chorzowie) - to 95% zasobów chorzowskiego serwisu. Informacje te redaguje KILKADZIESIĄT firm i instytucji - głównie z Chorzowa. To dzięki temu nasz serwis cieszy się bardzo wysoką oglądalnością, a to przekłada się na efekty - informacja dociera do bardzo szerokiego grona osób. W ten sposób mieszkańcy Chorzowa i miast ościennych odwiedzający portal www.chorzow.pl są na bieżąco informowani o wydarzeniach kulturalno-sportowych organizowanych w Chorzowie, atrakcyjnych ofertach handlowych i w odróżnieniu od tradycyjnych gazet zapowiedziach wydarzeń.

 

Obsługa systemu NEWS w Chorzowie polaga na wypełnieniu prostego formularza, który umożliwia edycję aktualności na stronach naszych klientów, jak również na wszystkich stronach serwisu COL. Formularz przypomina uproszczoną wersję popularnego edytora WORD. Informacje, są prawie natychmiast po wprowadzeniu widoczne, a nasi klienci dodatkowo określają ich "czas życia". Po upływie zadanej daty wygaśnięcia, informacja trafia do ARCHIWUM - dostępnego na stronach naszych klientów. W ten sposób wyszukiwarki nigdy nie gubią takiej strony, a ilość zasobów pod danym adresem to drugie kryterium wpływające na pozycję adresu w wyszukiwarkach.

 

Opłata dotyczy rocznego abonamentu za wdrożenie i udostępnienie konta oraz użytkowanie systemu NEWS. 

 

W przypadku wykupienia usługi hostingowej opłata abonametowa na konto Imprezy w Chorzowie jest wliczona w opłatę hostingową - zobacz ofertę
 

 


Określ parametry zamówienia:

Kupuję: sztuk

Informacja o produkcie
Kliknij na wyszukiwanie zaawansowane
i przeglądaj tematycznie kalendarze!