Kompletów:
0
  
Cena:
0,00 zł
Ulubione produkty
Nie masz żadnych produktów w ulubionych
Banner środkowy - Premium nr kat.: CH-BS
Cena jednostkowa netto:
50,00 zł

Baner środkowy - Premium
Najbardziej popularny adres www.chorzow.pl oraz codzienne, nowe wiadomości wysuwają nasz portal na pierwszą pozycję pod względem oglądalności, sięgającej do blisko 6.000 odwiedzin dziennie. Umiejscowienie banera na stronie głównej www.chorzow.pl tuż pod menu głównym czyni go bardzo widocznym.


 


Ten rodzaj reklamy proponujemy najbardziej prestiżowym firmom.

Internetowy chorzowski serwis informacyjny www.chorzow.pl jest czołowym serwisem prowadzonym przez wydawnictwo NotaPress - istnieje już od 1994 roku, gromadząc w swoich zasobach kilka tysięcy stron na temat Chorzowa. Od wielu lat ukazuje się w formie dziennika, przedstawiając aktualne informacje gospodarcze, kulturalne i sportowe. Możliwość otrzymania darmowych zaproszeń Teatru Rozrywki, Multi-Kina, restauracji, MORiSu, Parku Wodnego i innych sprawia, iż strony serwisu chorzow.pl cieszą się dużą oglądalnością internautów z kraju i zagranicy.

W miesiącach, w których odbywa się duża impreza sportowa (Stadion Śląski) lub koncert znanego zespołu oglądalność sięga kilkuset tysięcy odsłon głównej strony. W tym czasie adres www.chorzow.pl jest wpisywany w przeglądarki przez wszystkie narodowości świata.

Terminy ekspozycji reklam prosimy uzgadniać bezpośrednio z działem handlowym. Rezerwację konkretnych terminów ekspozycji reklam proszę dokonywać telefonicznie bądź pisząc na adres: biuro@i-commerce.com.pl

 

  • Wymiar banera: 557 x 87 px
  • Umiejscowienie banera: na stronie tematycznej www.chorzow.pl
  • Cena jednostkowa: za minimum 24 godziny ekspozycji - gwarantowane min. 1000 odsłon reklamy

Określ parametry zamówienia:

Kupuję: sztuk

Informacja o produkcie
Kliknij na wyszukiwanie zaawansowane
i przeglądaj tematycznie kalendarze!